Don't Miss

CM 2014: Program grupe, data și ora meciurilor de la mondiale din Brazilia

By on 5 iunie 2014, 15:43

Grupa A

Brazilia
Croația 
Mexic 
Camerun

12 iunie, 23:00     Brazilia – Croaţia
13 iunie, 19:00     Mexic – Camerun

17 iunie, 22:00     Brazilia – Mexic
19 iunie 01:00      Camerun – Croaţia

23 iunie, 23:00     Camerun – Brazilia
23 iunie, 23:00     Croaţia – Mexic

Grupa B

Spania 
Olanda 
Chile 
Australia

13 iunie, 23:00     Spania – Olanda
14 iunie, 01:00     Chile – Australia

18 iunie, 19:00     Australia – Olanda
18 iunie, 22:00     Spania – Chile

23 iunie, 19:00     Olanda – Chile
23 iunie, 20:40     Australia – Spania

Grupa C 

Columbia 
Grecia
Coasta de Fildeș 
Japonia

14 iunie, 19:00     Colombia – Grecia
15 iunie, 04:00     Coasta de Fildeş – Japonia

19 iunie, 19:00     Colombia – Coasta de Fildeş
20 iunie, 01:00     Japonia – Grecia

24 iunie, 23:00     Japonia – Colombia
24 iunie, 23:00     Grecia – Coasta de Fildeş

Grupa D

Uruguay 
Costa Rica 
Anglia 
Italia

14 iunie, 22:00     Uruguay – Costa Rica
15 iunie, 01:00     Anglia – Italia

19 iunie, 22:00     Uruguay – Anglia
20 iunie, 19:00     Italia – Costa Rica

24 iunie, 19:00     Italia – Uruguay
24 iunie, 19:00     Costa Rica – Anglia

Grupa E

Elveția 
Ecuador 
Franța 
Honduras

15 iunie, 19:00     Elveţia – Ecuador
15 iunie, 22:00     Franţa – Honduras

20 iunie, 23:00     Elveţia – Franţa
21 iunie, 02:40     Honduras – Ecuador

25 iunie, 23:00     Honduras – Elveţia
25 iunie, 23:00     Ecuador – Franţa

Grupa F

Argentina 
Bosnia 
Iran 
Nigeria

16 iunie, 01:00 Argentina – Bosnia & Herţegovina
16 iunie, 23:40 Iran – Nigeria

21 iunie, 19:00 Argentina – Iran
22 iunie, 01:00 Nigeria – Bosnia & Herţegovina

25 iunie, 19:00 Nigeria – Argentina
25 iunie, 20:00 Bosnia & Herţegovina – Iran

Grupa G

Germania 
Portugalia 
Ghana 
SUA

16 iunie, 20:00     Germania – Portugalia
17 iunie, 01:00     Ghana – USA

21 iunie, 22:00     Germania – Ghana
23 iunie, 01:00     USA – Portugalia

26 iunie, 19:00     USA – Germania
26 iunie, 19:00     Portugalia – Ghana

Grupa H

Belgia 
Algeria 
Rusia
Coreea de Sud

17 iunie, 19:00     Belgia – Algeria
18 iunie, 01:00     Rusia – Coreea de Sud

22 iunie, 19:00     Belgia – Rusia
22 iunie, 22:00     Coreea de Sud – Algeria

26 iunie, 23:00     Coreea de Sud – Belgia
26 iunie, 00:40     Algeria – Rusia

Comenteaza cu Facebook!

muğla escort bayan escort bayan aydın escort bayan çanakkale escort balıkesir bayan escort bayan tekirdağ gebze escort bayan bayan mersin escort escort buca bayan escort bayan edirne

escort bayan trabzon escort bayan yalova escort bayan edirne escort bayan manisa bursa görükle escort